house

Podľa oficiálnych policajných štatistík je na Slovensku vykradnutých v priemere 8-9 bytov či rodinných domov denne, pričom spôsobené škody sa šplhaj a k sume 6,5 mil. eur ročne!!! Preto netreba nechávať nič na náhodu a je potrebné zabezpečiť si svoj majetok najlepšie ako sa len dá.

 

Našou najlepšou vizitkou sú spokojní zákazníci. Snažíme sa, aby sme našim zákazníkom vždy vyšli v ústrety a poskytli našim klientom služby na najvyššej úrovni. Vďaka aktívnej komunikácii so zákazníkom od samotného začiatku projektu a spoločnému hľadaniu najvhodnejšieho riešenia, naši zákazníci dostávajú vždy systém šitý na mieru presme poďla ich požiadaviek.

 

Používame iba tie najkvalitnejšie zariadenia a materiály, lebodlhými rokmi overená prax nám stále ukazuje, že šetriť na zariadeniach sa nopláca a prerábka nekvalitného zabezpečovacieho systému stojí zákaznika v konečnom dôsledku oveľa viac, ako keby hneď na začiatku zainvestoval do kvality.

 

Medzi našich spokojných zákazníkov patria desiatky majiteľov rodinných domov, firemných, administratívnych objektov ale aj objektov verejnej správy nachádzajúcich sa pravažne na západnom slovensku:

 

 

- Bratislava

- Chorvátsky Grob

- Čuňovo

- Bernolákovo

- Záhorská Bystrica

- Jablonec

- Vrakuňa

- Zohor

- Kuchyňa

- Limbach

- Ivanka pri Dunaji

- Hrubý Šúr

- Senec

- Komárno

- a mnoho ďalších lokalít...

licencia paradox

www.empirealarms.sk | Copyright 2007- | EMPIRE Alarms s.r.o. | Všetky práva vyhradené